hohes C

Super Shots Immun

Pasirūpink imunitetu lengvai ir skaniai, pasinaudojęs veiksminga „hohes C Super Shots Immun“ formule su vitaminais, imbieru bei ciberžole. Vos viena porcija kokteilio (66 ml) organizmą aprūpina 100 % vitamino C, 75 % vitamino D ir 38 % cinko dienos normos. „hohes C Super Shots Immun“ – neatsiejama subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo dalis.

Sudėtis

minus-outline

100% Sultys be pridėtinio cukraus*

Įvairių vaisių sultys iš koncentruotų sulčių (obuolių 52%, apelsinų 25%, acerolos 9%, citrinų), mangų (10%) ir imbierų (4%) tyrės, Madagaskaro imbiero ekstraktas, ciberžolės ekstraktas, cinko laktatas, vitaminas D

Visi „hohes C“ produktai tinka ir veganams. Savo produktuose nenaudojame želatinos arba kitų gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių.

Maistinė vertė

add-outline
Energinė vertė (100 ml) 71,00 kJ / 41,00 Kcal
Riebalai < 0,5 g
Iš jų sočiųjų riebalų < 0,1 g
Angliavandeniai 9,0 g
Iš jų cukraus* 8,7 g
Baltymai < 0,5 g
Druska 0,01 g
Vitaminas C 121 mg (151%**)
Vitaminas D 5,7 µg 114%**
Cinkas 5,8 mg 58%**
* Tik sultyse esantis cukrus.
**% NRV = referencinis maistinių verčių suvartojamas paros kiekis.

Informacija apie alergenus

add-outline
* Remiantis įstatymu
Glitimo turintys javai ir (arba) jų gaminiai* Ne
Žemės riešutai ir (arba) jų gaminiai Ne
Soja ir (arba) jos gaminiai Ne
Pienas ir (arba) jo gaminiai (įskaitant laktozę) Ne
Riešutai ir (arba) jų gaminiai Ne
Salierai ir (arba) jų gaminiai Ne
Garstyčios ir (arba) jų gaminiai Ne
Sezamai ir (arba) jų gaminiai Ne
Sieros dioksidas ir sulfitai > 10 mg/kg (apskaičiuota kaip SO2) Ne
Lubinai ir jų gaminiai Ne

MAŽIAU GALVOSŪKIŲ – DAUGIAU ENERGIJOS!


„hohes C Super Shots“ vieno gurkšnio kokteiliai – skanus vitaminų ir mineralų tramplinas į naują dieną.

PAŽADINK SKONIO RECEPTORIUS


„hohes C Super Shots Immun“ – kruopščiai atrinktų sunokusių vaisių derinys su imbiero ir ciberžolių akcentu. Natūralus apelsinų ir mangų saldumas maloniai paglosto gomurį, o Madagaskaro imbiero ir ciberžolės ekstraktai suteikia lengvo aštrumo. Šis vieno gurkšnio kokteilis patiks net išrankiausiems – ne per aštrus, ne per saldus, o būtent toks, kokio reikia.


DERINK NAUDINGĄ SU GARDŽIU


Atrask harmoningą uogų skonį kiekviename „hohes C Super Shots Antiox“ gurkšnyje. Išskirtinis gervuogių, aviečių ir braškių derinys nustebins švelniu saldumu, o pikantiško aitrumo aronijos ir žaliosios matės arbatos ekstraktas suteiks ypatingą prieskonį. Šis vieno gurkšnio kokteilis patiks net išrankiausiems – ne per aštrus, ne per saldus, o būtent toks, kokio reikia.

PASIRŪPINK VITAMINAIS IR MIKROELEMENTAIS


Vos viena „hohes C Super Shots Antiox“ porcija (66 ml) organizmą aprūpina 100 % vitamino C, 75 % vitamino D ir 15 % seleno dienos normos. Atrask skokį, kuris taps neatsiejama tavo subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo dalimi.


NAUDINGAS TAU IR DRAUGIŠKAS GAMTAI


„hohes C Super Shots“ vieno gurkšnio kokteiliuose nėra jokių konservantų ar pridėtinio cukraus. Sudėtyje nerasi ir gyvūninės kilmės ingredientų, tad produktas tinkamas veganams.


„hohes C Super Shots“ buteliukai pagaminti iš 100 % perdirbto PET ir gali būti grąžinami per taros užstato sistemą naujam perdirbimo ciklui, tad pakuotės yra draugiškos ne tik tau, bet ir tave supančiai aplinkai. Siekdami dar labiau mažinti vartotojiškumą ir padidinti tavo komfortą, atsisakėme skirtingų pakuočių kiekvienai kokteilio porcijai. Viename buteliuke rasi net penkias!