hohes C

Geriausia šeimai

Mūsų asortimente: gausu natūralaus vitamino C

Mūsų produktai yra gryni, natūralūs ir gaminami be pridėtinio cukraus, dažomųjų ir konservavimo medžiagų. Tokiu būdu kasdien jūs galite sveikai ir skaniai maitintis.

100% sultys – klasikinės ir švelnios

Šiuo metu asortimente yra ne vien klasikinių „hohes C“ apelsinų sulčių, bet ir apelsinų sulčių su minkštimu, švelnių apelsinų sulčių, švelnių apelsinų sulčių su minkštimu, švelnių obuolių sulčių, švelnių multivitaminų sulčių, švelnių raudonųjų multivitaminų sulčių, švelnių greipfrutų sulčių ir švelnių sulčių pusryčiams. Asortimente taip pat siūlomos tokios rūšys, kaip „hohes C“ nefiltruotos obuolių ir malpigijų, multivitaminų, raudonosios multivitaminų ir pusryčių sultys.

Geriausia BIO kokybė

Naujosiose „hohes C BIO“ sultyse naudojami vaisiai tik iš patikrintų biologinių ūkių (sertifikuota pagal DE-ÖKO-003). Todėl jos ypač natūralios ir šviežios. BIO sultyse gausu natūralaus vitamino C, todėl jos idealiai papildo subalansuotą mitybą ir sveiką gyvenimo būdą.

PLUS jūsų gerai savijautai

„hohes C PLUS“ – gausu natūralaus vitamino C ir papildomų sveikų maistinių medžiagų. Daugybė skanių PLUS sulčių rūšių tinka sveikam ir subalansuotam gyvenimo būdui bei gerina savijautą.

Į produktus

Daug gerti

Nuo 2007 m. kovo asortimentą papildė „hohes C Naturelle“: negazuoto natūralaus mineralinio vandens ir trijų variantų grynos sultys: obuolių ir citrinų, obuolių ir vyšnių bei obuolių ir pasiflorų. „hohes C Naturelle“ turi mažai kalorijų ir be pridėtinio cukraus. Jose nėra papildomų priedų arba konservantų, bet yra natūralaus vitamino C. Sultys išpildo sveikatos tendenciją „Daug gerti“ bei dėl savo receptūros ir skonio išsiskiria iš kitų „Vanduo „plus“ gėrimų.

Troškulio malšintojas

Nuo 2014 m. „hohes C“ produktų įvairovę papildo „hohes C Naturelle Tee“. Galimos dvi troškulį malšinančios ir gaivios kombinacijos iš baltosios arbatos ir vaisių sulčių rūšys.
„hohes C Naturelle Tee“ turi mažai kalorijų ir be pridėtinio cukraus. Taip pat nėra dirbtinių priedų arba konservantų – kaip ir visuose „hohes C“ produktuose.

Natūralu su sultimis

Natūralumas ir kokybė mums labai svarbu. Todėl esame iniciatyvos „Natūralu su sultimis“ partneriai, kurios tikslas – detaliai informuoti apie tai, kas yra kokybiškos sultys ir kaip jos gali praturtinti sveiką mitybą.

Daugiau informacijos

Mūsų „YouTube“ kanale yra aktualių TV reklamų ir kitų vaizdo įrašų apie „hohes C“ prekės ženklą.

Į „hohes C“ „YouTube“ kanalą

Nuo vaisiaus iki stiklinės: TIKRAI geriausios

Buteliai su geriausia apsauga

Yra daugybė dalykų, užtikrinančių mūsų sulčių kokybę, pavyzdžiui, vitamino C kiekis ir vaisių skonis. Išorės sąlygų įtaka, pavyzdžiui, deguonis, šviesa ir šiluma, gali turėti įtakos kokybės mažėjimui. Todėl kreipiame dėmesį ne vien į geriausių vaisių atranką, bet ir į pakuotę, kuri puikiai apsaugo sultis.

Dėl specialios mūsų rudų „hohes C“ butelių struktūros mažiau deguonies patenka į butelį. Tokiu būdu ilgesnį laiką galime užtikrinti mūsų sulčių aukštą kokybę ir gerą skonį.

Mūsų buteliai: Be plastifikatorių

Antrajame tyrime tyrinėtojai tyrė reguliaraus sulčių vartojimo įtaką kūno riebalų susidarymui. Net ir šiuo atveju tiriamieji maždaug 20 % savo kasdienio kalorijų poreikio patenkindavo išgerdami maždaug 1,2 l apelsinų sulčių. Rezultatai labai aiškūs: nė vienas dalyvis nepriaugo svorio. Dalyvių, kurie sultis gerdavo valgio metu, atveju sumažėjo spontaniškas energijos suvartojimas valgant: Geriant stiklinę apelsinų sulčių per pusryčius, pietus arba vakarienę gali netgi mažėti kūno riebalų.

Interviu su dr. Karlu Neuhäuseriu

Interviu su dr. Karlu Neuhäuseriu, mūsų kokybės apsaugos vadovu.

1) Kodėl ne kiekvienas vaisius patenka į butelį?
2) Kodėl mums svarbus pasitikėjimas, bet dar svarbesnė kokybė?
3) Kodėl pas mus dirbama taip švariai, kaip operacinėje?
4) Kodėl kiekvienas mūsų darbuotojas atsakingas už kokybę?

Siekdami užtikrinti sveiką ir tinkamą gyvenimą žmonėms, iš vaisių išgauname geriausias savybes – tai yra svarbiausias mūsų „Eckes-Granini“ veiklos tikslas. Aukščiausia kokybė mums svarbiausia – pradedant kruopščiu vaisių ir žaliavų atrinkimu, atsakingai vykdant gamybos procesą bei baigiant paruoštu produktu.

1) Kodėl ne kiekvienas vaisius patenka į butelį?

Pone dr. Neuhäuseri, kaip perkate vaisius
ir kokius reikalavimus keliate?


Mums ypač svarbi aukšta kokybė. Todėl kiekvienas metais savo tiekėjams nustatome griežtus kokybės standartus ir šviežius vaisius perkame tik einamojo derliaus ėmimo metu. Gali nutikti, kad susikaups obuolių arba obuolių sulčių perteklius, kuris bus laikomas sandėliuose. Tokių žaliavų nepriimame.

„Per žaliavų patikrą jums beveik niekas nepraslysta pro akis...“


Tikrai taip, galime patikrinti pagal spalvą, kvapą arba skonį bei atlikdami chemines, fizikines ir mikrobiologines analizes. Taip atskiriame, ar mūsų tiekėjai vaisius nuskynė tinkamu derliaus nuėmimo metu ir ar ne per daug laiko praėjo tarp derliaus nuėmimo ir vaisių sulčių spaudimo.

2) Kodėl mums svarbus pasitikėjimas, bet dar svarbesnė kokybė?

„Pone dr. Neuhäuseri, kodėl „Eckes-Granini“ kokybės užtikrinimas pradedamas jau nuo vaisiaus?“


Mūsų pozicija: Tik iš geriausių žaliavų galima pagaminti kokybiškus, sveikus ir puikaus skonio produktus. Todėl kruopščiai atsirenkame tiekėjus. Daugelį jų pažįstame asmeniškai ir bendradarbiaujame jau daug metų. Jų kokybę reguliariai tikriname – atliekami išsamūs nepriklausomų patikros institutų vykdomi vertinimai.

„Kaip atliekama vidinė kontrolė?“


Prekes tikriname pagal iš anksto gaunamus pavyzdžius, o vėliau, kai jos atvežamos pas mus, tikriname kruopščiai. Prekes pradedame apdoroti, jei visi kokybinių analizių rezultatai geri. Keliame aukštus juslinio tyrimo reikalavimus ir kitus griežtus kriterijus, viršijančius įstatymines nuostatas, pavyzdžiui, kai kalbama apie gedimo indikatorius arba sėklavaisių patulino medžiagą. Esamos koncentracijos suteikia informacijos, ar nuimant ir apdorojant derlių buvo laikomasi higienos reikalavimų.

„Ką reiškia „kruopšti tiekėjų atranka“?“

Su savo tiekėjais bendradarbiaujame jau daugelį metų ir savo prekių sąmoningai neperkame vadinamosiose reklaminėse rinkose. Jose tiekėjai negali arba nenori pateikti kilmės sertifikato, todėl prekių kokybės neįmanoma įvertinti. O mes bet kuriuo metu žinome, iš kur atkeliauja apdoroti vaisiai.

„Jūs dirbate pagal SGF reikalavimus – ką tai reiškia?“

SGF reiškia „Sure“ (saugu) – „Global“ – „Fair“. Kalbama apie sąjungą, kuri vaisių sulčių pramonėje taiko aiškią savanoriškos kontrolės su aiškiais kriterijais sistemą, siekdama užtikrinti žaliavų saugumą ir autentiškumą. Visų mūsų tiekėjų reikalaujame, kad jie dalyvautų šiuose papildomuose patikrinimuose ir atitiktų apdorojimui, higienai, atsekamumui ir dokumentacijai keliamus reikalavimus. Taip pat svarbu sutartimi nustatyti vadinamąjį „Code of Conduct“, veiksmų kodeksą, aplinkos apsaugos ir socialinius aspektus bei nenaudoti vaikų darbo jėgos.

Patikimumas ir kokybė

PET buteliai ir kartono pakuotės turi daug privalumų, pavyzdžiui, lengvumas, atsparumas dūžiams, naudojimas ir perdirbimas. Šiuo atveju įmanomas mažesnis energijos poreikis visame logistikos procese.

Norėdami savo klientams pasiūlyti geros kokybės pakuotes, mes glaudžiai bendradarbiaujame su ilgamečiais pakuočių tiekėjais.

Be užstato ir vis dėlto perdirbama

Vokietijoje už vaisių sultis PET buteliuose negali būti imamas užstatas, todėl ant mūsų sulčių pakuočių taip pat nėra užstato simbolio. Tušti buteliai ir kartono pakuotės atiduodamos į „geltonojo maišo“ sistemą arba į atitinkamą federacinės žemės vertingų medžiagų perdirbimo sistemą. Tokiu būdu buteliai perdirbami ir perdirbti PET vėl pakartotinai naudojami įvairiose srityse.

Aukščiausia kokybė mums labai svarbi

„Ar Jūsų kokybės kontrolė taikoma tik žaliavoms?“


Savaime suprantama, ne. Kiekvienas, kuris bent kartą buvo mūsų gamykloje, žino, kad nėra taip paprasta, taikant nustatytus kokybės kriterijus, sultis iš talpyklos perpilti į butelius. Todėl visame gamybos procese esame nustatę daugybę kontrolinių punktų. Atskirais atvejais atliekame net iki 50 patikrų!

„Kaip tiksliai atliekamos patikros?“


Po leidimo naudoti žaliavą atliekami kiti kokybės patikrinimai – prieš žaliavai patenkant į gamybą ir po to dar kartą pildymo metu. Net pabaigoje, kai produktas jau yra butelyje ir sandėlyje, prekės tiekiamos tik tuomet, kai duodamas leidimas atlikus patikrinimą pagal jutiminius, analitinius ir mikrobiologinius kriterijus.

Tai atliekama naudojant automatizuotą „In-Prozess“ kontrolinę sistemą. Taip pat turime ištobulintą higienos koncepciją su išsamiais mikrobiologiniais patikrinimais savose laboratorijose. Norėdami įvertinti savo produktų skonio kokybę, juos reguliariai ragauti ir vertinti duodame jutiminiu būdu išmokytiems ekspertams bei vartotojams, lyginantiems produktus su kitais produktais.

3) Kodėl pas mus dirbama taip švariai, kaip operacinėje?

„Pone dr. Neuhäuseri, kaip reikėtų įsivaizduoti vaisių sulčių gamybą?“


Mūsų į plastikinius butelius ir kartonines pakuotes pilama produkcija gaminama naudojant moderniausią techniką. Gausybė procesų nuo pildymo iki pakavimo turi būti puikiai suderinti tarpusavyje. Todėl jie yra automatizuoti ir valdomi bei kontroliuojami mūsų kompetentingų ir atitinkamos kvalifikacijos specialistų.

„Eckes-Granini“ buvo ne vien tik Vokietijoje PET butelių lyderis – kodėl jums tai taip svarbu?“


Šios pakuotės vartotojų visoje Europoje yra ypač vertinamos dėl savo privalumų – jos lengvos ir nesulaužomos. Be to, mes naudojame ypač kokybišką medžiagą su specialiu apsauginiu sluoksniu, kad būtų išsaugomi mūsų produktuose esantys vitaminai bei vaisių aromatai.

„Ką tai reiškia gamybai?“


Mes jau senai naudojame plastikinius butelius, todėl PET pildymo srityje, siekdami kokybės ir saugumo, naudojame naujausią techniką. Mūsų sultys, nektarai ir sulčių gėrimai pildomi vadinamosiose švariose patalpose, laikantis visiškai sterilių sąlygų. Tokiu būdu visuose produktuose galime visiškai atsisakyti konservantų.

„Kuo svarbios „švariosios patalpos“?“


Dėl nuolatinio sterilaus oro filtravimo ir viršslėgio šiose patalpose sukuriamas toks klimatas, kad ant produkto nenusėstų jokių dalelių. Dėl šių antiseptinių sąlygų buteliai ir dangteliai apdirbami steriliai.

„Ar galite plačiau papasakoti apie pildymą?“


Pildoma šaltuoju aseptiniu būdu. Sultys – kitaip nei įprastu karšto pildymo į stiklo butelius būdu – kaitinamos trumpiau žemesnėje temperatūroje ir vėl iš karto atvėsinamos iki patalpos temperatūros. Tokiu būdu pildymo metu išsaugomi vitaminai ir skonio medžiagos.

4) Kodėl kiekvienas mūsų darbuotojas atsakingas už kokybę?

„Pone dr. Neuhäuseri, kodėl kokybės užtikrinime svarbų vaidmenį atlieka gero išsilavinimo, aktyvūs darbuotojai?“


Net ir geriausios techninės priemonės neduotų rezultatų, jeigu mūsų darbuotojai nedalyvautų kokybės filosofijoje ir kiekvieną dieną nesiektų naujovių. Todėl kiekvienas, atsakingas už kokybę ir paslaugas, yra kokybės užtikrinimo atstovas.

„Pagal kokius principus dirbate jūs ir jūsų kolegos?“


Mūsų kokybės vadyba paremta principu „Mes žmonėms suteikiame geriausia iš vaisių sveikam ir maloniam gyvenimui“.

Todėl mums ypač svarbu skaidrumas, integracija ir nuolatinis tobulinimas. Atsakomybė, prievolės ir procesai bet kuriuo metu gali būti stebimi ir sekami.

Kelionė laiku su „hohes C“

1958 m. pirmosios gerti paruoštos apelsinų sultys – absoliuti naujovė – pristatytos rudame butelyje, net ir šiandien Vokietijoje yra lyderiaujantis vaisių sulčių prekės ženklas.

2019

„hohes C“ BIO

„hohes C“ BIO sultims naudojami tik vaisiai iš patikrintų ekologiškų ūkių. Dėl mūsų kruopščios atrankos jos yra puikaus skonio ir labai sveikos.

2018

„hohes C“ PLUS naujas augimas

„hohes C“ PLUS pasiūla išauga pristatant PLUS su cinku, PLUS su provitaminu A ir PLUS su kalciu ir vitaminu D.

„hohes C“ PLUS su cinku esanti cinko ir vitamino C iš spanguolių kombinacija stiprina organizmo gynybines jėgas. Sultys skatina normalų imuninės sistemos veikimą.

Vertingas provitaminas A, kuris organizme automatiškai paverčiamas vitaminu A, yra svarbus akių sveikatai, nes jis svarbus geram regėjimui, „hohes C“ PLUS su kalciu ir vitaminu D yra pirmasis PLUS serijos produktas sulčių rinkoje, kuris buvo sukurtas išskirtinai vaikams.

„hohes C“ PLUS su kalciu ir vitaminu D yra pirmasis PLUS serijos produktas sulčių rinkoje, kuris buvo sukurtas išskirtinai vaikams. Vertingos sudedamosios medžiagos, kalcis ir vitaminas D, yra svarbūs augimui ir kaulų vystymuisi. Sveiki kaulai leidžia aktyviai gyventi daug judant. O tai ypač svarbu mažiesiems.

į naująsias PLUS rūšis

2017

Visada PLUS

„hohes C“ PLUS serija buvo papildyta produktais „hohes C“ PLUS su saulės vitaminu D ir „hohes C“ PLUS su antioksidantais. Vitaminas D užtikrina gerą savijautą ir suteikia daugiau jėgų. Esant oksidaciniam stresui, antioksidantai apsaugo ląsteles nuo pažeidimų. Įvairios „hohes C“ PLUS sultys siūlo optimalią apsaugą visais gyvenimo atvejais.

į PLUS rūšis

2017

Visi „hohes C“ produktai yra veganiški!

Visos „hohes C“ sultys patikrintos „ProVeg“ (anksčiau „Vegetarierbund Deutschland“) ir visos patvirtintos kaip veganiškos. Jos oficialiai gali būti žymimos V kortele. Šiuo atveju „hohes C“ užtikrina skaidrumą visiems vartotojams, kuriems svarbu maitintis be gyvulinės kilmės produktų ir kurie nesijaučia užtikrinti, kalbant apie veganiškas sultis.

2016

„kleines C“ dabar ir 6 vnt. pakuotėje

„kleines C“ dabar galite pirkti ir praktiškoje 6 vienetų pakuotėje. Visada ir visur pasistiprink papildydamas savo savaitės racioną vitaminu C!

2016

Naujos „Švelnių“ sulčių rūšys: „Švelnios“ raudonos multivitaminų sultys ir „Švelnios“ apelsinų sultys su vaisių minkštimu

2015

Naujos „Švelnių“ sulčių rūšys: Švelnios pusryčių sultys ir švelnios greipfrutų sultys

2015

„kleines C": 0,25 l „hohes C“

2014

PLUS su geležimi

į PLUS su geležimi

2014

„hohes C" serijos „Naturelle“ arbata

Nekaloringa baltosios arbatos ekstrakto ir skanių sulčių kombinacija. Dėl švelnaus skonio abi rūšys tampa idealiu dienos gėrimu.

2013

„Naujos modernios išvaizdos „hohes C“

Mes pakeitėme dizainą, kad pakuotei būtų suteikta gaivi ir moderni išvaizda ir geriau akcentuotos serijos „Švelnios“ sultys, vietos vaisių sultys arba PLUS.

2013

„hohes C“ PLUS

„hohes C“ PLUS yra idealus subalansuotos mitybos ir sveikos gyvensenos papildymas – gausu natūralaus vitamino C ir papildomų sveikų maistinių medžiagų.

2012

„hohes C“ serijos „Naturelle“ sportui

Gėrimas iš natūralaus, negazuoto mineralinio vandens ir grynų sulčių su magniu ir kalciu yra idealus gėrimas troškuliui malšinti visiems sportuojantiems laisvalaikiu.

2012

Šeimų istorijos

Pabučiuoti varlę arba su mylimu šunimi dalytis meškiuku: Vaikai gali išjudinti bet kurį! Ką tėvai išgyvena su vaikais, papasakojote „hohes C“ šeimų istorijose.

Geriausių pirkimo istorijų taip pat galima paskaityti akcijų puslapyje.

2012

Obuolių ir šeivamedžio uogų sultys

2012

Pirmiausia išgerk

Prieš prekybos pradžią „Facebook“ buvo paskelbta didelė vietos vaisių sulčių serijos obuolių ir šeivamedžio uogų sulčių bandymo akcija. Iš viso užsiregistravo 7500 bandytojų ir produktą įvertino vidutiniškai 4,6 žvaigždutės iš 5. 95 % rekomenduoja obuolių ir šeivamedžio uogų sultis.

2011

Gražiausios vaismedžių istorijos

... rašo gyvenimas. 2011 m. vasarą savo „Facebook“ sekėjų teiravomės jų įspūdžių apie vaismedžius. Mūsų sekėjai papasakojo mums apie 1200 gražių, romantiškų ir linksmų istorijų apie vaismedžius.

2011

Obuolių ir pasiflorų sultys

2011

Obuoliai ir vynuogės

2011

Vaisių draugai

Vietos vaisių sulčių serijos obuolių ir slyvų sulčių pirmoji bandymo akcija buvo vykdoma „Facebook“. Ir buvome nustebinti daugybės teigiamų atsiliepimų: Daugiau nei 1000 vaisių draugų vietos vaisių sulčių serijos obuolių ir slyvų sultis įvertino vidutiniškai 4,6 žvaigždutės iš 5.

2010

Obuolių ir greipfrutų sultys

2010

„hohes C“ vietos vaisių sultys

Subrandinta ir sveika: „hohes C“ vietos vaisių sulčių rinkoje parduodamos trys vaisių kombinacijos – obuolių ir svarainių sultys, obuolių ir serbentų sultys, obuolių ir kriaušių sultys.

2009

Obuolių ir serbentų sultys

2009

„hohes C“ gėrimų pakeliai švelnių sulčių serijai

Į gėrimų pakelius dabar pilame švelnias apelsinų, švelnias multivitaminų ir švelnias obuolių sultis.

2008

Pusė amžiaus „hohes C“

2008

Švelnios multivitaminų sultys

2008

Mėgstantiems skaityti būtina daug gerti

2008

Obuolių ir kriaušių sultys

2007

„hohes C“ „Naturelle“

Kad ateityje pavyktų dar geriau, rinkai pristatome „hohes C“ „Naturelle“. „hohes C“ „Naturelle“ yra gaivus negazuoto mineralinio vandens ir grynų sulčių derinys.

2007

Švelnios obuolių sultys

2007

Daug perskaitėte, bet gėrėte mažai?

2006

Raudonos multivitaminų sultys

2005

Vėl visiškai švelnu

Pirmoji kampanija, skirta mūsų „hohes C“ meškiukui.

2004

„hohes C“ „Švelnioji“ serija pradedama švelniomis apelsinų sultimis

2004

Naujas, lengvas „hohes C“ butelis

Vienos pirmųjų „hohes C“ sulčių parduodamos supilstytos į praktiškus PET butelius.

2003

„Mineral Aktiv“

2000

Pusryčių sultys

1997

„hohes C“ dabar ir didelėse 1,5 l kartono pakuotėse

1993

Trijų naujų sulčių variantų pristatymas

Prie jau esamų obuolių ir malpigijų bei apelsinų su kalciu sulčių mes pridedame mūsų pirmąsias multivitaminų sultis.

1991

„hohes C“ 0,75 l stikliniame butelyje

1990

Rinkos lyderis

1988

Apelsinų sultys su vaisių minkštimu

1988

Naujosios „hohes C“ su vaisių minkštimu

1983

Kiekviename butelyje yra maždaug dviejų kilogramų apelsinų sultys, kuriose gausu vitamino C.

1983

„hohes C“ „Tetra Pak“ pakuotėje

1983

Ketvirtį amžiaus „hohes C“

1982

Su „hohes C“ aktyvūs žiemą

Už savo kampaniją laimėjome „Ros Mittermaier“ ir kviečiame 10 vaikų patirti atostogų ir sporto malonumą.

1979

Stiklinio butelio modernizavimas

1978

Jeigu jums rūpi jūsų šeimos sveikata

1972

Kuomet sveiki ir jūs patys

1968

Derybos su „hohes C“

1967

Šie vaikai visada gali žaisti lauke

1965

Mūsų organizmui kasdien reikia vitamino C

Jau anksčiau buvo šūkis, kurį žino kiekvienas: „hohes C“ gausu natūralaus vitamino C

1962

„hohes C“ sudėta viskas, ką apelsinams dovanoja Floridos saulė

1961

Pirmasis butelio keitimas

1959

Gydytojai nustatė: vitaminų mums reikia kiekvieną dieną!

1958

„hohes C“ atkeliauja į rinką

Tai, kas šiandien atrodo savaime suprantama, anuomet buvo didžiulis atradimas. Tie, kurie norėdavo gerti apelsinų sulčių, jų turėdavo išsispausti patys. Nenuostabu, kad pirmosios „hohes C“ apelsinų sultys buvo greitai pamėgtos.

1957

Kaip viskas prasidėjo

Vežėjas ir ūkininkas Peteris Eckes I Nieder Olm mieste valdė mažą distiliavimo gamyklą, skirtą vaisiams distiliuoti. Taip prasidėjo gėrimų įmonės „Eckes“ istorija.

1957

Įmonės įkūrėjas Peter Eckes

toliau